פעילות היוזמה ברחבי הארץ

 היוזמה ופעיליה מקיימים פעילות שוטפת ברחבי הארץ.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לפעילות בזמן ובמקום בהתאם לרצונכם ויכולתיכם.
 
 

אנחנו נשמח לכל עזרה בקידום שתי המטרות העיקריות שלנו:

  •  הפצת היוזמה ועקרונותיה
  • והגדלת מעגל משלמי דמי החבר הממנים את פעילות היוזמה.
 
תוכלו לסייע לנו במספר פעולות פשוטות:
 
הצטרפו לניוזלטר שלנו ושימרו על קשר עם היוזמה ופעילותה כאן –
בניוזלטר מצורפות לעיתים בקשות נקודתיות לסיוע כגון הסעת דוברים פלסטינים מנקודת הכניסה שלהם לישראל, ובחזרה לאחר חוג הבית, הצעה להצטרף לפעילות קבוצתית של היוזמה, או בקשות קונקרטיות לסיוע במייל. להצטרפות לניוזלטר מלאו את הטופס באתר כאן
 
הצטרפו לעמוד הפייסבוק של היוזמה כאן – 
עמוד הפייסבוק הוא הדרך הטובה ביותר שלנו להגיע לאנשים חדשים ברשת. סימון לייק (אהבתי) ושיתוף (SHARE) של פוסטים מהעמוד על ידכם יחשוף את היוזמה לאנשים במעגלים שלכם, ויגדיל את הפצת המודעות ליוזמה ועקרונותיה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא כתיבת פוסט בנושא היוזמה ותיוג היוזמה בתוך הפוסט. (לתייג – הקלידו בתוך הפוסט כך: @שתי מדינות מולדת אחת).
 
הצטרפו לתשלום חודשי של דמי חבר ליוזמה כאן 
ניתן לעשות זאת ישירות לחשבון הבנק או באמצעות פייפאל. התשלום החודשי הולך ישירות למימון הפעילות בלבד, וביוזמה אין כל תשלום לפעילים. הכל בהתנדבות. 
 
פרסמו באופן פומבי את מחוייבותכם בין חבריכם – 
בין אם אתם מחוייבים לתמוך ביוזמה, או מחוייבים לתשלום דמי חבר, פרסום הדבר במייל או בפייסבוק יחזק את אמינות היוזמה בעיני חבריכם ויצור פתיחות אצלם לשמוע עליה ועל עקרונותיה. (אחרי הכל מישהו שהם מעריכים, אתם, מאמין ברעיון עד כדי תשלום דמי חבר). בסוף הטסקט תוכלו למצוא ניסוח לדוגמא שתוכלו להעתיק למייל לחברים או פוסט בפייסבוק.
 
התנדבו לארח חוג בית כאן
היוזמה כיום מתפשטת בעיקר מפה לאוזן על ידי הגעה של אנשים חדשים לחוג בית, והצטרפות ליוזמה בסופו מתוך אמונה שנוצרה בשיחה פנים אל פנים. אם תצליחו לקבץ כ 20 איש ביום ושעה ובמקום מוגדר, אנחנו נשמח לתאם דוברים מן היוזמה. לתאם זאת בבקשה פנו למיכל ארד 88michal@gmail.com.
 
הצטרפו לפעילי היוזמה כאן
אנחנו אירגון פתוח, לומד, ומבוסס לחלוטין על מתנדבים. אם היוזמה בוערת בכם, כפי שהיא בוערת בנו, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לפעילות, ליזום כל פרויקט שעולה על דעתכם ויכול לקדם את מטרות היוזמה, וליצור איתנו קשר על מנת לקדם אותו. אנחנו לא יודעים הכל, ובעיקר זקוקים למתנדבים שיקחו אחריות על יוזמותיהם ויעזרו לנו לקדם את היוזמה ביחד. להצטרף בבקשה כתבו לרז סקר raz@2states1homeland.org.
 
כל דבר נוסף – יתקבל בברכה. 
 
תודה.
מזכירות היוזמה, ופעיליה.